Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.03.2011 18:58:39 

Artuš King z Chlumeckého zátiší

Andulka je ta nejkrásnější bíglice, co znám. A jsem moc ráda, že s námi chodí na výlety - má obdobné postižení, tj je to lovečák, ale navíc má delší dobu návratu - i na agility, protože se jí stejně jako Artovi občas nechce běhat, protože pod nátlakem ona přece poslouchat nebude...Andulka má prima paničku Adélu, černou ségru Růženku - a úplně novou bíglí ségru Arwen, děsně sladkou bikolórní teroristku.

Arwen

 

Majkýsek

Velký krasavec. Kříženec pointra, známe se z agility, chodíme spolu na výlety. Majky je nádherně poslušnýpejsek, protože  miluje svou paničku Jitku a nechce ji ztratit (taky miluje svůj balónek - ale Jitku víc). Dělá toho ještě víc než my - sportovní výcvik, flyball, společně se chystáme na dogtrekking.

 

Axa je Majkyho nevlastní ségra, kterou má Jitka ve střídavé péči. Byla s námi na výletě, kde se předvedla jako pravý zástupce "bojového" plemene. A to ona je - stráááášně zlej pes:-). Je to Artova (bohužel) platonická láska, tedy pokud se chlapce zrovna nevěnuje něčemu důležitějšímu, např. srnčím stopám.

 

S kamarády na procházce

Část venčící partičky z Modřan - vedle Artíka Vendulka a Tonda od Lucka a Michelle od Jitky. Samí rozumní, vychovaní psi...a jejich paničky jsou občas nuceny na Točné hledat bláznivého kokra. Hodinu.

Colombína

Největší a nejpraštěnější pudl, jakého jsem kdy viděla. Artík ji miluje, byli jsme spolu i na chalupě, kde si vydrželi hrát cca 8 hodin v kuse. Colombínina panička Lucka se mnou chodila do školy.

 Sára - zatím jsme se viděli jen jednou. Sára je velššpringršpanělka, hodná a poslušná (ale to asi bude tím, že na ni ještě nepřišla puberta), má moc milou a do lovecké kynologie zapálenou paničku Mirku.

Brenda - naše nuselská venčící kámoška, dospělá a rozumná dáma, kterou malá černobílá pometla vůbec nezajímají. Zajímají ji jenom bažanti a kosáci - a Artík lítá za ní a představuje si, že je právoplatným členem lovecké smečky.

 Robin je špringr - a moc krásný a šikovný. Umí daunovat a vůbec všechno, co my ne. Spolu s Péťou šéfují Marcele, co je tak obětavá, že jede na výlet, i když střídavě prší a sněží.

 

 

TOPlist